Free Shipping Over 300 Order

תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר האונליין של מותג האופנה המוביל ''KANZI".

אתר זה נמצא באחריות ובבעלות חברת "kanzi" (להלן: "החברה") ומשמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת ביגוד, הנעלה ואביזרי אופנה.

פרטים ליצירת קשר:

כתובת מייל kanai.info1@gmail.com

וואטסאפ 058-3655553

טלפון 04-7743556

אנו מזמינים אתכן להתרשם מאופנת עילית משובחת, ממגוון אביזרי אופנה יוקרתיים באתר האינטרנט שלנו, ולהזמין את הפריט הבא שלכן בחוויית קנייה פשוטה, נוחה ומתקדמת.

לצורך הנאה מלאה מאתר זה וקבלת שירות איכותי ומלא נבקשכן לקרוא תקנון זה ולהקפיד לפעול לפי התנאים הקבועים בו, וזאת כדי למקסם את חווית השרות שלכם מאתר זה ומהמוצרים המוצעים באתר.

1.      כללי

1.1.   כל פעולה המבוצעת באתר זה כפופה להוראות תקנון זה ו/או לכל הוראה נוספת הקיימת באתר זה וכן, לכל דין.

1.2.   החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות תקנון זה ו/או כל הוראה אחרת באתר מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי, וללא שתמסור על כך הודעה מראש, ולכן יש לבחון את תנאי תקנון זה לפני כל שימוש באתר. כל שינוי בתנאי התקנון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו באתר במסגרת התקנון.

1.3.   לשם נוחות האמור בתקנון זה מנוסח בלשון נקבה, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד. כמו כן, כל האמור בלשון רבים, יש לקרוא כאילו נאמר אף בלשון יחיד, לפי העניין ולהיפך.

1.4.   כותרות הפרקים מובאות לשם נוחות והתמצאות המשתמש ולא ישמשו בפרשנות התקנון.

2.      תנאי שימוש

בעת כניסה לאתר  ''KANZI "  ושימוש באתר זה, בכל דרך שהיא ולכל צורך, לרבות אך לא רק ביצוע רכישה באמצעות האתר, הנכם מסכימים ומחויבים לתנאי השימוש באתר כפי שמוגדרים הם בתקנון זה ובהתאם לעדכונם מעת לעת.

אתר זה אינו מחייב אף משתמשת לבצע רכישה דרך האתר ועל כן, כל משתמשת שבחרה לבצע הזמנה דרך האתר מסכימה בכך לתנאי תקנון זה ולחיובו בכרטיס אשראי ו/או באמצעי התשלום אשר נמסר על ידה במעמד ביצוע ההזמנה באופן מודע ומוסכם.

משתמשת אשר השלימה את תהליך ההזמנה באתר לא תוכל לבוא בטענות בנוגע למחיר המוצר באתר ו/או טיב השירות המוצע באתר זה.

משתמשת אשר השלימה רכישה באתר מצהירה בזאת כי הינה כשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות והינה מעל גיל 18. במידה ובעת ביצוע הזמנה באתר המשתמשת הינה קטינה (מתחת לגיל 18) או אינה זכאית לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמשת נדרשת לידע את הוריה ו/או את האפוטרופסיים החוקיים שלה ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. כל פעילות אשר תבוצע על-ידי קטינים באתר מהווה הסכמה כאמור.

3.      רכישה באתר

4.      ביצוע הזמנות - הזמנה תתבצע דרך אתר זה ובהתאם לתהליך ההזמנה הקבוע באתר, בכל עת. מערכת ההזמנות באתר עובדת 24/7 וניתן לבצע הזמנה בכל זמן ובכל שעה ומכל מקום. ההזמנה תטופל בהתאם לשעות הפעילות של החברה בימים א'-ה' בין השעות 11:00-20:00 כפי המופיע בתקנון זה.

4.1.   בעת מילוי ההזמנה נבקש להקפיד ולעקוב אחר ההוראות וכן למלא את כל הפרטים הנדרשים בתהליך ההזמנה באתר במלואם, וזאת על מנת שנוכל לספק את הזמנה במועד וללא תקלות.

4.2.   לאחר ביצוע ההזמנה ישלח אימייל המאשר את קבלת ההזמנה, יחד עם פרטי ההזמנה וקבלה על ביצוע תשלום.

4.3.   כמשתמשת באתר הנך מאשרת כי הפרטים אשר הוזנו על ידך באתר בעת ביצוע ההזמנה הינם נכונים, מלאים ומדויקים, והנך מאשרת כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשו על פי רצונך ובהסכמתך.

4.4.   ככל והפרטים שימסרו יהיו שגויים ו/או לא מדויקים, אנו לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה ולא תהייה למזמינה כל טענה כלפי החברה לעניין זה.

4.5.   בכל בעיה ו/או שאלה בנוגע לפריט ו/או לתהליך הזמנה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במיילkanai.info1@gmail.com  בכל עת, מענה יינתן בתוך 72 שעות ממועד קבלת המייל. ניתן לפנות גם בהודעת וואטסאפ למספר 058-3655553

5.      מחירים באתר – המחירים באתר בעברית ובערבית מוצגים בשקלים, המחירים סופיים וכוללים מע"מ. המחירים באתר בשפה האנגלית מוצגים בדולרים

5.1.   אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לספק את הפריטים על פי התנאים המופעים בתקנון זה ובהתאם למחירים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה. יחד עם זאת, יתכן מצב בו המחיר המוצג באתר לא יהיה עדכני ו/או מדויק, וזאת כתוצאה מטעות אנוש ו/או טעות תכנותית ו/או תפעולית באתר. במקרה שכזה, שירות הלקוחות שלנו יעדכן בדבר הטעות ובדבר מחירו המעודכן של הפריט.

5.2.   במידה וקיים שוני בין מחיר הפריט בפועל לבין מחיר הפריט בעת ההזמנה והפריט שהוזמן טרם נשלח, הלקוחה תעודכן בדבר השינוי ותהיה רשאית לבחור אם להשלים את תהליך ההזמנה במחיר המעודכן או בביטול ההזמנה ללא דמי ביטול.

5.3.   במידה וההזמנה נשלחה בהתאם לתנאי המשלוח הקבועים בתקנון זה המזמין מסכים בזאת כי יחויב בהפרש בין המחיר ששולם למחיר בפועל. ככל שהמזמין אינו מסכים למחיר המעודכן עליו לעדכן את החברה ולהחזיר את הפריט באריזתו המקורית ומבלי שנעשה בפריט שימוש, וזאת בתוך 14 ימים מיום קבלת הפריט. האחריות להחזרת הפריט הינה על הלקוח וככל שהפריט לא יתקבל חזרה במשרדי החברה הלקוח יחויב במחיר הפריט המוזמן. 

5.4.   כמו כן, במידה וההפרש במחיר הינו לטובת המזמין, יזוכה אמצעי החיוב, באמצעותו בוצעה ההזמנה, בהפרש. ככל ולא יתאפשר זיכוי אמצעי החיוב של המזמין, למזמין ישמר זיכוי עתידי בחברה והוא יעודכן על כך.

5.5.   אנו משתדלים כי המלאי באתר יהיה עדכני וכי יהיה ניתן להזמין פריטים רק במידה והם קיימים במלאי. פריט שלא קיים במלאי לא יהיה ניתן להוסיפו לסל הקניות. במידה ולאחר ביצוע הזמנה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי, רשאית החברה לבטל את המכירה.

5.6.   ככל ובוטלה מכירה כאמור, החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר ו/או עקיף ו/או תוצאתי שנגרם למזמינה ו/או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת הפריט ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

6.      אמצעי תשלום

6.1.   חיוב ישיר באתר באמצעות כרטיס אשראי – כחלק מחוויית השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו, דאגנו להטמיע באתר זה מערכת סליקה מתקדמת ומאובטחת המאפשרת ביצוע חיוב מיידי בכרטיס אשראי בהתאם לכל הכללים הקבועים בתקנות חברות כרטיסי האשראי. החברה תעשה שימוש בפרטי אמצעי התשלום רק למטרה שלשמה הוזנו פרטי האשראי של המזמינה.

6.2.   פרטי כרטיס האשראי מוזנים באתר בעת ביצוע הזמנה בלבד ומועברים באמצעות דף המאובטח בטכנולוגיית ssl לצורך ביצוע החיוב. לאחר החיוב, פרטי האשראי מושמדים ולכן השימוש בפרטי האשראי הינם חד פעמי. פרטי החיוב אינם נשמרים מטעמי ביטחון והגנה על פרטיות לקוחותינו, גם לא לצורך חיוב הזמנות חוזרות. בכל הזמנה יש לעדכן/למסור את פרטי החיוב מחדש.

6.3.   כמו כן, ניתן לבצע תשלום באתר דרך PayPal. בביצוע תשלום דרך PayPal יכול ותתווסף עמלה בגובה 4% לתשלום הסופי של ההזמנה. גביית העמלה היא בהתאם להחלטת החברה והיא ניתנת לשינוי בכל עת.  

6.4.  החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן ו/או לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר את אמצעי התשלום הקיימים באתר, הכל בהתאם לאפשרויות התשלום הניתנות בסיום ביצוע הזמנה באתר ובהתאם לנהלי האתר שיקבעו על ידי החברה מעת לעת.

7.      משלוחים ואספקה

משלוחים

8.      הפריט המוזמן ישלח במועד לכתובת אשר נמסרה על ידכם בעת ביצוע ההזמנה, וזאת, בכפוף לקבלת תשלום מלא עבור הפריט ובכפוף לכך כי בעת ביצוע ההזמנה התקבלו פרטים מלאים ונכונים, כפי שנדרש בתקנון זה.

8.1.       ניתן לבצע הזמנות באתר 24/7, יחד עם זאת טיפול בהזמנות יעשה אך ורק בימים א' - ה' בין השעות 11:00-20:00.

8.2.       למען הסר ספק, ימי שישי, שבת וכן ערבי חג וחג אינם נחשבים כימי עסקים ולא יילקחו בחשבון במניין הימים לאספקת המוצר.

8.3.       המשלוח מבוצע באמצעות חברת שליחויות חיצונית ועל כן, אין לחברה כל אחריות על עיכובים הקשורים לחברת השליחויות ו/או לכח עליון ו/או תקנות חירום ו/או השבתת המשק.

8.4.       אספקת ההזמנה תתבצע תוך 10 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

8.5.       ההזמנה תסופק לכתובת אשר נמסרה בעת ביצוע ההרשמה לאתר. שינוי כתובת לביצוע המשלוח לאחר שהמשלוח יצא ממחסני החברה תגרור תשלום נוסף אשר יקבע על ידי החברה בעת השינוי כאמור.

9.      משלוח בישראל הינו בעלות של 35 שקלים. עלות משלוח מחוץ לישראל תיקבע בהתאם ליעד אליו המוצר המוזמן ישלח.

10. כאמור, משלוח יתאפשר לאחר עיבוד מלא וסופי של ההזמנה וכן, קבלת תשלום מלא עבור הפריט ועבור המשלוח וקבלת אישור על ביצוע תשלום זה.

11. אנו רשאים לעכב משלוח ולמנוע את אספקתו אם לא התקבל תשלום מלא עבורו ו/או הזמנה לא בוצעה במלואה ו/או בצורה תקינה.

12. פריט שנשלח בהתאם לפרטים שנמסרו במעמד ביצוע ההזמנה, חזקה עליו שהגיע ליעדו.

13. מוצר שנשלח לכתובת שגויה וכתובת זו נמסרה בעת ביצוע ההזמנה, וחזר אלינו, המשתמש יישא בכל עלות פוטנציאלית הנוגעת להחזרת המוצר ובכלל זה עלויות המשלוח ו/או ההחזרה, וכן עלויות משלוח נוסף לכתובת מתוקנת ועלויות נוספות ככל שיידרשו ויקבעו על ידי החברה בהתאם לנסיבות המקרה.

14. התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס האשראי ויצטרף לתשלום עבור הפריט כאמור לעיל, ולא יהיה ניתן לביטול מכל סיבה שהיא, זולת אם בוטלה העסקה בשל פגם או אי התאמה, או אם בוטלה העסקה בטרם בוצע המשלוח.

15. החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את אפשרויות המשלוח, עלויות המשלוח ותנאי המשלוח באתר בכל עת.

 

16. ביטול עסקה 

אנו מקפידים על אותנטיות הפריטים המוצגים באתר וכן על משלוח הפריט בצורה אשר תבטיח את הגעתו איכותי ותקין ועל כן ביטול עסקה והחזרת פריט יתאפשרו בתנאים הקבועים בתקנון זה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.

תנאי ביטול עסקה:

1.      ניתן לבטל עסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על  פיו, כפי שיעודכנו מעת לעת (להלן: "חוק הגנת הצרכן"). בכל מקרה של סתירה בין הוראות חוק הגנת הצרכן, לבין ההוראות המופיעות בתקנון זה, הוראות חוק הגנת הצרכן גוברות.

2.      בקשה לביטול/שינוי עסקה מהסיבות המנויות בתקנון זה ו/או בחוק הגנת הצרכן תעשה בכתב ותשלח למייל kanai.info1@gmail.com על המשתמשת לוודא קבלת הבקשה במייל. משתמשת ששלחה בקשת ביטול ולא קיבלה אישור על קבלתו במייל חוזר חזקה כי מייל זה לא הגיע ליעדו.

הטיפול בבקשה יעשה בתוך 7 ימי עסקים מיום קבלת המייל.

3.      כל משתמשת רשאית לבטל עסקה, מכל סיבה שהיא, מיום ביצוע העסקה ועד 14 ימים ממועד קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים המנויים בסעיף 14(ג)(ב) לחוק הגנת הצרכן.

4.      ניתן לבטל עסקה רק אם הפריט לא היה בשימוש, לא ניזוק, לא נפגם ולא עבר כל שינוי. יש להחזיר את הפריט לכתובת החברה המופיעה על גבי הקבלה אותה קיבלתם ו/או בהתאם לכתובת החברה כפי שהיא מצוינת באתר זה, כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית בצרוף חשבונית מקור.

5.      ביטול מלא וסופי של הזמנה יתבצע רק לאחר בדיקת הפריט על ידינו ורק לאחר שנקבע על ידנו כי לא נעשה שימוש בפריט ולא נעשה בו כל שינוי ו/או פגם.

6.      במקרה של ביטול עסקה בהתאם לחוק הגנת הצרכן החברה תהא רשאית לגבות דמי ביטול בגובה של 5% מסך העסקה ו/או בסכום של 100 שקלים לפי הנמוך מבניהם. עלות החזרת המוצר הינה על הלקוח.

7.      בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים:

·         מוצרים שמחירם במועד הרכישה הינו עד 50 ₪ (לעניין זה המחיר אינו כולל עלות משלוח)

·         מוצרים שעל פי דין אין להחזירם.

·         מוצרים פסידים - מוצרים שערכם יאבד בפרק הזמן עד החזרת המוצר לעסק.

·         עסקאות לרכישת מוצרים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה.

·        הלבשה תחתונה ובגדי ים.

בביטול עסקה עלות החזרת הפריט, האחריות לשליחת הפריט וקבלתו על ידי הספק היא של הלקוחה. לקוחה שלא החזירה פריט במועד ו/או לא עמדה בתנאי מתנאי ביטול אלה לא תוכל לטעון לביטול העסקה.

החלפות – לא ניתן לבצע החלפה של פריט בחנות פרונטלית של החברה. ככל וקיימת טעות בהזמנה מצד החברה, תינתן אפשרות החזרת הפריט וקבלת זיכוי בכסף. החזרת פריט כאמור תתאפשר רק בתנאי ולא נעשה שימוש בפריט, הפריט לא ניזוק והוא באריזתו המקורית ולאחר תיאום אל מול החברה.

שוברים/מבצעים – מעת לעת יתכן ואתר זה יציע למשתמשים קוד/שובר לרכישה בהנחה ו/או במבצע מסוים ו/או זיכוי בסכום קבוע. תוקף השימוש בקוד ו/או בשובר ו/או בזיכוי הינו בהתאם לתנאים אשר יקבעו על ידי החברה בהתאם לסוג המבצע. החברה רשאית להפסיק את המבצע או לבצע שינויים בתנאי המבצע בכל עת ולא יהיה למשתמש כל טענה ו/או תלונה ו/או דרישה בדבר ביטול ו/או שינוי כאמור בסעיף זה. 

ביטול זכאות לביצוע עסקאותאנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל עסקה ו/או מכירה כולה ו/או חלקה וכן למנוע מלקוחות/משתמשים מסוימים את הזכות לעשות שימוש באתר ו/או בשירותי החברה בכללותם בכל אחד מהמקרים האלו:

§        במידה ונפלה טעות קולמוס במחיר הפריט ו/או בתיאור הפריט.

§        מסירת פרטים שגויים במכוון בעת ביצוע הזמנה.

§        גרימת נזק ו/או פגיעה באתר "KANZI"  ו/או בצד שלישי כלשהו הקשור לאתר זה.

§        ביצוע מעשה בלתי חוקי או שותפות למעשה שכזה.

§        קיים חוב לחברה ו/או לצד שלישי הקשור עמה וחוב זה אינו נפרע במועד.

§        בוצעה הפרה כלשהי של תנאי הסכם זה.

 

17. הפריטים באתר

הפריטים המוצגים באתר הם מבחינת הצעה לרכישה ואין בהזמנת פריט כל התחייבות מצד החברה לספקו.

אנו עושים מאמץ לדאוג כי המידע / השירות המוצע אתר יהיה מעודכן בכל עת, יחד עם זאת ועל אף מאמצינו, יתכן מצב בו פריט שהוזמן דרך האתר לא יהיה קיים במלאי חרף ביצוע הזמנה.

ככל והוזמן פריט שאינו קיים במלאי, ניצור עמכם קשר לצורך עדכון, ובמידת האפשר ישלחו אפשרויות בחירה נוספות התואמות לפריט שהוזמן, במידה ואלו קיימות. פריט שהוזמן ואינו קיים במלאי ו/או לא סופק מכל סיבה שקשורה לאתר זה, הזמנה זו לא תחייב את המזמין בתשלום ואם חויבה תזוכה במלואה.

לעניין זה, נציין כי לא יהיה למזמין ו/או לכל משתמש באתר זה טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כלפי "KANZI"  ו/או מי מטעמה בגין פריטים שלא סופקו בפועל ובגינן המזמין לא חויב.

אתר זה הינו אתר דינמי ואנו עמלים רבות על עדכונו, אם בעדכון פריטים ואם בפרטים נוספים, יחד עם זאת, לא נוכל להתחייב כי תיאור פריט ו/או תוכן אחר המוצג באתר יהיה מדויק, מלא, מהימן, עדכני ו/או ללא שגיאות שכן טעות לעולם חוזרת.

כמו כן, התמונות המוצגות באתר מיועדות להמחשה בלבד ועל כן יתכן שוני בין מראה ו/או גודל הפריט בתמונה ובין מראה ו/או גודל הפריט הסופי כפי שיתקבל אצל המזמינה. במקרה כגון זה לא תהייה למזמינה כל טענה ו/או תלונה לעניין הפריט ואין בכך כל עילה לביטול עסקה.

אתר זה תומך במכשירים שונים ועל כן ניתן להיכנס לאתר ולבצע הזמנה בכל עת מהמחשב, האייפד, הטאבלט, בטלפון הסלולרי ו/או בכל אמצעי אחר. יש לקחת בחשבון כי בכל צג במכשירים אלה מוצג צבע אחר בהתאם לרזולוציה הקבועה במכשיר ובהתאם לנתוני המכשיר ועל כן, אין אנו יכולים להתחייב כי התצוגה בכל אחד מהאמצעים הנ"ל תהייה זהה למקור.

18. הגבלת אחריות

השרות באתר "KANZI" ניתן לשימוש כמו שהוא (As Is) ולכן לא תהייה למשתמשת ו/או למי מטעמה כל טענה, דרישה או תביעה כלפי החברה ו/או מי מטעמה בגין השרות המוצע באתר, אופי השרות, מגבלות הקיימות באתר או כל טענה כשלהי הנוגעת לאי התאמת השרות ו/או הפריטים ללקוחה ודרישותיה.

החברה לא תישא בכל אחריות לכל נזק כלשהו שייגרם במישרין או בעקיפין בשל רכישה באתר זה או בשל אי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או מחדל ו/או רשלנות של הלקוחה או צד ג' כלשהו, לרבות רכישה ע"י קטין ללא הסכמת הוריו, רכישה בכרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו וכו'. כמו כן אנו לא נישא בכל נזק הנגרם בגין איחור באספקה.

למען הסר ספק, מובהר כי מרגע שהמוצר נשלח ללקוחה החברה ו/או בעליה, ו/או מי מטעמה אינם אחראים על כל נזק אשר עלול להיגרם כתוצאה מהדרך ו/או שימוש מוטעה ו/או שימוש אחר מזה שלשמו נועד הפריט אשר סופק ללקוחה מטעם החברה. אחריות לעניין זה היא על מי שרכשה את המוצר בכל הנזק אשר עלול להיגרם למשתמש ו/או לצד ג' או לכל אדם אחר ו/או לרכוש.

מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה החברה ו/או מי מטעמה ,לא יישאו בסכום נזק העולה על מחיר הפריטים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוחה. 

19. מדיניות פרטיות

הנהלת האתר מקפידה על פרטיות מבקרי האתר ומכבדת את פרטיותם בעת השימוש באתר. מדיניות הפרטיות תחול על הפרטים האישיים הנמסרים על ידי המשתמש באופן אקטיבי בעת ביצוע הזמנה ו/או לצורך ההרשמה למועדון לקוחותינו (לרבות ביחס להכללה במאגר מידע ודיוור ישיר).

החברה תעשה שימוש בפרטים האישים שנמסרו מטעם הלקוחה רק למטרת ביצוע הרכישה/החזרה ו/או בקשה אחרת מטעם הלקוחה ו/או מי מטעמה.

במידע האמור לא יעשה כל שימוש למעט השימוש אשר לשמו הוא נועד ובגינו נמסר. המידע נשמר על ידינו ולא יועבר לשום גורם ו/או צד ג' אלא בהסכמת לקוחותינו בלבד.

כל מידע אחר אשר הגיע לידנו ביחס למשתמשת אשר אינו מידע אישי שהוזן באופן אקטיבי על ידי המשתמשת וכפוף למדיניות הפרטיות באתר זה, וכן כל מסר, חומר או תוכן שנשלח או הועלה לאתר זה באמצעות דואר אלקטרוני או בדרך אחרת, לרבות נתונים, שאלות, תגובות, וכיו"ב, ייחשב כמידע שאינו סודי ואינו מוגן בזכויות כלשהן, ועל כן לא יהיה כפוף להגנת הפרטיות, ויטופל בהתאם.

20. קניין רוחני וזכויות יוצרים

המותג "KANZI" שם המותג וכן הדומיין של אתר זה ושל כל אתר אחר של החברה ו/או מי מטעמה, הינם סימני המסחר של "KANZI" ו/או מי מטעמם בלבד (בין אם נרשמו ובין אם לאו) ואין לעשות בהם שימוש מבלי לקבל מראש ובכתב את הסכמת החברה.

החומרים והשירותים המוצעים באתר זה, מוגנים על ידי זכויות יוצרים, סימני מסחר, ו/או כל חוקי קניין רוחני אחרים. כל שימוש ללא הרשאה מפורשת של KANZI"" ו/או מי מטעמה, בחומרים או בשירותים או במוצרים המוצעים באתר זה לא לשימוש לו הם נועדו עלולים להפר חוקים אלה ולהפר את תנאי השימוש המוגדרים באתר זה והקבועים בחוק.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לשווק ולהשתמש בכל צורה במידע ו/או תמונה מהאתר מבלי לקבל את רשותם המפורשת, בכתב, של בעלי ו/או מנהלי אתר KANZI"" ולפעול התאם להרשאה זו בלבד.

אין להשתמש ו/או להציג את הפריטים והמידע הקיים באתר זה במלואו ו/או בחלקו, באתר אינטרנט אחר או בכל מקור מידע אחר, ובכל דרך.

בנוסף לחומרים והשירותים המוצעים באתר זה על ידי "KANZI"  יכול ויהיו מוצעים באתר פריטים, מידע ושירותים המוצעים על ידי צדדים שלישיים (להלן: "שירותי צד ג"). שירותי צד ג' עלולים להיות כפופים להסכמים נפרדים הנלווים לשירותים הללו. הנהלת האתר אינה אחראית ואינה נוטלת כל אחריות ו/או חבות מכל סוג שהוא ביחס לשירותי צד ג' ו/או מוצרים אשר יסופקו ע"י צד ג'.

בכל מקרה כי גולשת באתר זה סבורה כי קיימת הפרה כלשהי באתר לעניין זכויות יוצרים וקניין רוחני של צד ג' יש לפעול בהתאם לנוהל "התראה והסרה" לפיו יש לעדכן בכתב את הנהלת האתר בדבר הפרה זו במייל אנו נבחן כל פנייה ונפעל בהתאם לכל דין.

21. הדין החל

הדין החל על ובקשר לתנאי שימוש אלו והשימוש באתר הוא הדין הישראלי בלבד וזאת בין אם השימוש באתר נעשה בישראל ובין בחו"ל.

סמכות השיפוט הבלעדית בקשר עם תנאי השימוש והשימוש באתר מוקנית לבית המשפט המוסמך במחוז מרכז בלבד.

 

 

                                                    

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                           


 

2all - Web Design